Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Udrażnianie zatkanych umywalek/zlewów
nasze usługi
Udrażnianie zatkanych umywalek/zlewów Kraków
O zatkanie się rur w umywalce lub zlewie nie jest trudno. Wystarczą różne odpady – resztki obiadu w kuchennym zlewie czy włosy wpadające podczas suszenia wprost do naszej łazienkowej armatury. Udrażnianie prędzej czy później okaże się konieczne.
Na czym polega udrażnianie zatkanych umywalek/zlewów?

Brak systematycznego przetykania rur kanalizacyjnych może doprowadzić do sytuacji, w której pomoc hydraulika będzie niezbędna. Nasi fachowcy posiadają specjalistyczny sprzęt, dzięki którym próba odetkania łazienkowej umywalki lub zlewu sprawnie kończy się szybkim rozwiązaniem problemu. Doskonale do tego typu zadań sprawdzają się profesjonalne przepychacze do rur. Aby uniknąć na przyszłość ponownego zatkania warto regularnie czyścić nasze umywalki lub kuchenne zlewy za pomocą dedykowanych środków chemicznych.

Dlaczego nam warto zlecić udrażnianie zatkanych umywalek/zlewów?

Niezależnie od posiadanego typu zlewu czy umywalki nasi specjaliści sprawnie podejmą się rozwiązania awarii. Każda usterka zlokalizowana w obrębie kanalizacji zostanie przez zespół naszych fachowców szybko zlikwidowana. Długoletnia działalność firmy w Krakowie oraz okolicach pozwoliła na zdobycie wiedzy, która pozwala nam na profesjonalne usługi.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę