Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Udrażniania zatkanych wanien / pryszniców
nasze usługi
Udrażniania zatkanych wanien / pryszniców Kraków
Woda użytkowana podczas kąpieli spływa żółwim tempem, a może całkowicie zatrzymała się na jednym poziomie? Te sytuacje oznaczają jedno! Zatkany odpływ. To czas na wezwanie naszego specjalisty!
Na czym polega udrażnianie zatkanych wanien/pryszniców?

Wanny oraz prysznice, to zaraz po toaletach najbardziej narażone elementy armatury łazienkowej. Standardowo do przetykania zapchanych odpływów wykorzystuje się specjalnych preparatów, które najczęściej w połączeniu z wodą są w stanie rozwiązać problem niedrożności. Czasami jednak zatkanie jest na tyle poważne, że niezbędnym będzie sięgnięcie po pomoc specjalisty, który za pomocą odpowiednich narzędzi rozwiąże powstałą awarię.

Dlaczego nam warto zlecić udrażnianie zatkanych wanien/pryszniców?

Nasi hydraulicy działają na terenie Krakowa i okolic podejmując się prac na etapie remontowych oraz wykończeniowych. Doskonale sprawdzą się również podczas niespodziewanych awarii występujących w zamontowanej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zatkany odpływ wanny lub prysznica, to jedna z usług dostępna w ramach naszej oferty. Skontaktuj się z nami, by sprawnie rozwikłać problem z niedrożnością odpływu w łazience.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę