Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Przeróbki starych instalacji
nasze usługi
Przeróbki starych instalacji Kraków
Zaskoczyła niespodziewana awaria starej instalacji, a może na horyzoncie maluje się remont wiekowego domku? To praca idealna dla naszych specjalistów.
Na czym polegają przeróbki starych instalacji?

Poziom trudności modernizacji przestarzałej instalacji zależy od zakresu przeróbek. Z koniecznością wymiany gniazdka jesteśmy w stanie sobie w dużej mierze samodzielnie pomóc. Inaczej prezentuje się jednak sytuacja, gdy niezbędnym jest dokonanie przeróbek instalacji wodnej czy kanalizacyjnej. Pierwszym krokiem powinno być ustalenie przebiegu instalacji, a także przemyślane rozplanowanie rozmieszczenia sprzętów sanitarnych czy też pozostałego wyposażenia mieszczącego się w danym pomieszczeniu. W sytuacji, gdy nie zmienia się ułożenie instalacji, nowe i sprawne części można ulokować w bruzdach po starych przewodach. W innym wypadku w miejscach, w których znajdywały się poprzednie połączenia należy wypełnić odpowiednią substancją. Środkami rekomendowanymi jest na przykład pianka poliuretanowa lub zaprawa cementowa. Następnie pozostaje wykucie nowych lub postawienie na inne metody połączeń.

Dlaczego nam warto zlecić przeróbki starych instalacji?

Przeróbka starej instalacji, to często konieczność podyktowana względami bezpieczeństwa. Modernizacje połączeń są trudnym procesem ze względu na ich ukrytą instalację, która często wymaga rozkucia ścian lub podłóg. Powierz te i inne zadania naszym specjalistom, którzy zapewnią doradztwo na najwyższym poziomie, bogate doświadczenie i nienaganny profesjonalizm. W rezultacie wykonana praca zostanie zrealizowana z zachowaniem najwyższej jakości. Działamy na terenie całego Krakowa i okolic.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę