Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Przeróbki nowych instalacji w stanie deweloperskim
nasze usługi
Przeróbki nowych instalacji w stanie deweloperskim Kraków
Mieszkanie marzeń nie jest jednak do końca satysfakcjonujące? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zgłosić się do swojego opiekuna sprzedaży i wnieść o tak zwane zmiany deweloperskie.
Na czym polegają przeróbki nowych instalacji w stanie deweloperskim?

W zależności od wielkości planowanych poprawek forma oświadczenia o chęci ich dokonania może się różnić. Standardowo w sytuacji drobnych przeróbek typu przesunięcie grzejnika lub łącznika na drugą stronę wystarczy jedynie poinformować o tym osobę zajmującą się sprzedażą mieszkania. Natomiast, jeśli w planach są większe zmiany niezbędna będzie dokumentacja projektowa. Gdy w obrębie przeróbek brana jest pod uwagę instalacja wodno-kanalizacyjna warto powierzyć przyszłe prace zespołowi specjalistów.

Dlaczego nam warto zlecić przeróbki nowych instalacji w stanie deweloperskim?

Nasi fachowcy ocenią, a następnie doradzą najkorzystniejsze zmiany w zakresie przeróbek nowych instalacji w mieszkaniach posiadających stan deweloperski. Jesteśmy dostępni na terenie całego Krakowa oraz okolic zlokalizowanych w obrębie stolicy małopolski. Charakteryzujemy się długoletnim doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalizmem. Zlecenia realizowane przez naszych pracowników, to prace wykonanie niezwykle rzetelnie oraz z zachowaniem najwyższej jakości.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę