Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Próby szczelności instalacji
nasze usługi
Próby szczelności instalacji Kraków
Próba szczelności instalacji polega na sprawdzeniu poprawności założonych przewodów instalacyjnych. Pozytywny efekt końcowy zapewni o wysokiej jakości zrealizowanego zlecenia. Poprawnie wykonana instalacja ograniczy mogące pojawić się w trakcie przyszłej eksploatacji nieprawidłowości.
Na czym polega próba szczelności instalacji?

Przeprowadzana próba szczelności ma na celu zweryfikowanie ewentualnych przecieków. W zależności od rodzaju instalacji jej przebieg będzie się różnił. W przypadku próby szczelności podłączenia gazowego przed rozpoczęciem testów należy oczyścić całą instalację. W trakcie tego procesu ważne, aby nie posiadała zabezpieczenia antykorozyjnego. Próba szczelności wodnej instalacji polega natomiast na trzykrotnym podniesieniu ciśnienia z zachowaniem 10-minutowych odstępów. Próba szczelności kanalizacji opiera się na zalaniu wodą tych odcinków, które znajdują się w poziomym ułożeniu. Test ten powinien zostać wykonany do wysokości kolan, które łączą się z pionami. Zaleca się, aby pozostałe fragmenty instalacji sprawdzić podczas swobodnego przepływu wody.

Dlaczego nam warto zlecić próbę szczelności instalacji?

Nasi hydraulicy doskonale poradzą sobie z każdym rodzajem instalacji. Liczne wezwania do zleceń hydraulicznych pozwalają naszej firmie poszerzać dotychczas zdobytą wiedzę. Oferujemy usługi w Krakowie i okolicach od naprawy przez montaż, wymiany, aż po próby szczelności istotne w kontekście przyszłej eksploatacji. Zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu, terminowości i rzetelności.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę