Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Wymiana wodomierzy
nasze usługi
Montaż i wymiana wodomierzy Kraków
Wodomierz składa się z połączenia przepływomierza z licznikiem. Służy do pomiaru wody zużytej dla danego lokalu, pojedynczej armatury (wanny, zlewu) lub węzła sanitarnego. Przyrząd nie powinien być montowany w wysokim punkcie ze względu na możliwość gromadzenia się w nim powietrza.
Na czym polega montaż i wymiana wodomierzy?

Aby poprawnie zamontować wodomierz niezbędnym jest zaznajomienie się z objętością strumienia wody. Jego wyliczenie jest możliwe w oparciu o zdefiniowanie przepływu na odcinku instalacji, w którym zostanie założony przyrząd pomiaru. Dzięki uzyskaniu tego parametru dokona się obliczeń innych istotnych czynników – na przykład prędkości przepływu. Aby montaż lub wymiana wodomierza została poprawnie zrealizowana należy usunąć wszystkie zanieczyszczenia rurociągu. Podczas tego kroku w miejsce licznika zaleca się wstawić rurę montażową. Skutecznie przekreśli ona ryzyko uszkodzenia licznika lub zabrudzenia sita. Należy mieć na uwadze także czy wskazane sito pełniące rolę zabezpieczenia jest odpowiednio dopasowane do naszego wodomierza. Istotne, aby wodomierz został zamontowany w instalacji wodociągowej wraz z właściwą armaturą.

Zleć nam montaż i wymianę wodomierza

Prawidłowe zainstalowanie wodomierza jest niezwykle istotne w kontekście przyszłych rozliczeń za zużytą wodą. Nasi specjaliści oferują usługi montażu i wymiany wodomierza na terenie całego Krakowa i okolic. Ich długa i aktywna działalność na rynku hydraulicznym, to gwarancja doradztwa i profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Posiadają oni niezawodną wiedzą w zakresie montażu i wymiany przyrządów zliczających pobieraną wodę. Zaufaj naszym fachowcom i powierz nam instalację swojego wodomierza.
Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę