Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Wymiana brodzika
nasze usługi
Montaż i wymiana wanien i brodzików Kraków
Długa kąpiel, to dla wielu najlepsza forma relaksu. Miłośnicy szybkiego odświeżenia sięgają najczęściej po szybki prysznic. Metraże łazienek nie pozwalają, jednak często na montaż zarówno brodzika jak i wanny. Rozwiązaniem jest zastosowanie opcji 2in1. Wanna z opcją prysznica rozwiąże dylemat.
Na czym polega montaż i wymian wanien/brodzików?

Poziom trudności montażu/wymiany wanien i brodzików zależy od rodzaju wybranej armatury. W przypadku konieczności wymiany wbudowanej armatury łazienkowej najtrudniejszym etapem będzie demontaż starych elementów. Zlecenie to obarczone jest z góry dłuższym czasem realizacji. Najwięcej czasu trzeba poświęcić w momencie przerabiania wodnej instalacji oraz w sytuacji, gdy ściągnięcie posiadanej kabiny jest konieczne. Podczas instalacji nowego brodzika lub wanny należy pamiętać o dokładnym pozbyciu się na ścianie kamienia i resztek silikonu. Dzięki temu osadzenie nowego brodzika będzie wykonane poprawnie.

Zleć nam montaż i wymianę wanny / brodzika

Zarówno instalacja jak i wymiana wanny lub brodzika wymaga dokładności, którą na co dzień kierują się nasi fachowcy. Rozumieją oni doskonale, że łazienka, to miejsce przede wszystkim relaksu, zatem poza funkcjonalnością powinna także prezentować się niezwykle estetycznie. Aby zachować wszystkie czynniki istotne w kontekście korzystania z łazienki warto zdecydować się na pomoc naszego hydraulika. Działamy w Krakowie oraz okolicach stając się częścią wykończeniowych prac, nieprzewidzianych usterek lub długo planowanych remontów. Powierz nam montaż lub wymianę swojej wanny/brodzika i ciesz się niezawodnością na najwyższym poziomie!
Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę