Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Wymiana umywalek
nasze usługi
Montaż i wymiana umywalek Kraków
Umywalka, to jeden z elementów białego montażu. Wygląd misek może korzystnie wpłynąć na estetykę całego pomieszczenia! Wśród tych najczęściej wybieranych króluje ceramika, która charakteryzuje się łatwym czyszczeniem.
Na czym polega montaż i wymiana umywalek?

Szeroki wybór umywalek sprawia, że niezależnie od dominującej kolorystyki oraz stylu w jakim zaprojektowane jest całe mieszkanie, każdy znajdzie umywalkę idealną do swojego wnętrza. Aktualna oferta armatury łazienkowej oferuje najbardziej popularne umywalki szafkowe. Na podium znajdują się także te wolnostojące czy na postumencie. Montaż i wymiana umywalek zależna będzie w takim razie od jej rodzaju. W przypadku tych klasycznych instalowanych w szafce wystarczy osadzić miskę za pomocą silikonu, a następnie wypełnić nim wszystkie istniejące styki. Dzięki temu unikniemy sytuacji podczas, których woda przedostanie się do wnętrza szafki. Decydując się na te wpuszczane w blat łazienkowy należy dokonać jednego lub dwóch otworów. Liczba wierceń zależy od tego czy dana umywalka jest wyposażana w baterię. Najprostszą pod względem instalacji jest umywalka na postumencie. Montaż odbywa się wówczas na śrubach lub kołkach mocujących.

Zleć nam montaż i wymianę umywalki

Niezależnie od wyboru umywalki nasi fachowcy wykonają montaż ze szczególną dbałością o detale. Poprawna instalacja armatury łazienkowej, to niezwykle istotny etap zarówno prac wykończeniowych jak i przeprowadzanych remontów. W przypadku umywalek istotne jest zabezpieczenie przed ewentualnym rozlewem wody na szafki, blat lub ścianę, do której przylega. Nasi specjaliści działają na terenie Krakowa i okolic przykładając uwagę do jakości wykonania i estetyki istotnej w przypadku każdej łazienki.
Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę