Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Wymiana toalet
nasze usługi
Montaż i wymiana toalet/WC Kraków
Do jednej z najbardziej uciążliwych usterek należy awaria toalety. By mieć pewność, że montaż lub wymiana WC zostanie poprawnie wykonana warto oddać zlecenie w ręce specjalistów.
Na czym polega montaż i wymiana toalet/WC?

Aktualnie najbardziej popularnym modelem jest kompakt. Mianem tym określana jest klasyczna toaleta, która instalowana jest w pewnej odległości od ściany. Do montażu tego rodzaju WC niezwykle ważnym jest zmierzenie odległości między podłączeniem wody, a samą deską. Ta informacja jest niezwykle istotna, aby dobrać odpowiednie parametry takie jak długość przyłącza kanalizacyjnego czy wężyka hydraulicznego. Drugim najczęściej wybieranym modelem są stelaże podtynkowe, czyli wiszące miski montowane bezpośrednio na danej ścianie łazienkowej. Montaż i wymiana toalety kompaktowej/WC kompakt – prace należy rozpocząć od prawidłowego przymocowania spłuczki. Następnie po wyznaczeniu punktu wiercenia otworów warto ustalić docelowe miejsce sedesu. Po instalacji kołków rozporowych podłączenie miski do kanalizacji trzeba wykonać za pomocą rury harmonijkowej, tzn. przegubowej. Kolejny etapy polega na zamocowaniu deski oraz przyłączeniu wężyka do spłuczki. Nie wolno pominąć ostatniego kroku, jakim jest wypełnienie powstałych szczelin dedykowanym do takich zadań silikonem. Montaż i wymiana toalety wiszącej – ten typ ubikacji jest często wybierany z uwagi na łatwość utrzymania czystości oraz walory wizualne. Wszystkie połączenia kanalizacyjne ukrywane są w zabudowie najczęściej obłożonej płytkami. Przed zdecydowaniem się na stelaże podtynkowe w pierwszej kolejności należy zweryfikować czy posiadana instalacja kanalizacyjna umożliwia zamontowanie miski wiszącej. Instalacje tego rodzaju toalety należy rozpocząć od złożenia konstrukcji z profili. Obudowywanie stelaża WC może zostać wykonane z płyt kartonowo-gipsowych. Istotnym elementem w montażu jest właściwa hydroizolacja. W przypadku awarii obecnie posiadanych już toalet należy uwzględnić czas także na demontaż poprzednich urządzeń sanitarnych.

Zleć nam wymianę toalety/WC

Wykonany montaż toalety/WC będzie wpływał na poziom funkcjonalności w przyszłości. Instalacja ubikacji wymaga fachowej wiedzy z zakresu hydrauliki. Aby zlecenie zostało prawidłowo zrealizowane trzeba kierować się także właściwym doborem elementów, które zagwarantują poprawne działania sedesu. Nasi specjaliści doskonale radzą sobie z montażem lub wymianą każdego rodzaju WC na terenie całego Krakowa i okolic. Postaw na długoletnie doświadczenie i rzetelność. Zaufaj naszym fachowcom i zrealizuj remont swojej łazienki na najwyższym poziomie. Zadbamy nie tylko o funkcjonalność armatury, ale także estetykę pomieszczenia.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę