Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Wymiana syfonu
nasze usługi
Montaż i wymiana syfonów Kraków
Część z instalacji można wykonać samodzielnie opierając się o dostępne instrukcje montażu. Często jednak wezwanie hydraulika jest niezbędne, zwłaszcza na etapie prac wykończeniowych.
Na czym polega montaż i wymiana syfonu?

Syfon pełniący rolę zamknięcia wodnego w instalacji kanalizacyjnej potrafi przyczynić się do wielu niespodziewanych usterek. Woda wydobywająca się spod brodzika, a może kałuża wypływająca spod umywalki? Te sytuacje mogą wynikać z powodu nieprawidłowo zainstalowanego lub uszkodzonego syfonu. Wówczas dochodzi do nieszczelności pomiędzy odpływem, a rurą. W trakcie wyboru syfonu należy uwzględnić jego kształt oraz średnicę. Ostateczny wybór uzależniony jest także od modelu czy materiału, z którego wykonano zlew, brodzik czy wannę. Montaż syfonu polega na nałożeniu odpowiednio dobranej uszczelki, nagwintowanego kołnierza i prawidłowego skręcenia obu elementów ze sobą. Podłączenie tej instalacji możliwe jest za pomocą starannie dobranych rur. Istotnym etapem jest także sprawdzenie szczelności połączeń. Test wykonuje się poprzez puszczenie wody przez syfon do sieci kanalizacyjnej. W przypadku montażu nowego syfonu w pierwszej kolejności należy dokonać rozbiórki starych urządzeń.

Zleć nam montaż i wymianę syfonu

Awarie związane z podłączeniami wodnymi w instalacji kanalizacyjnej, to często skomplikowane usterki wymagające wiedzy fachowca. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na sprawną realizację zleceń hydraulicznych w Krakowie i okolicach. Nasi specjaliście cechują się terminowością i profesjonalizmem, który jest gwarancją poprawnie wykonanego zlecenia.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę