Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Inst. wod.-kan.
nasze usługi
Instalacje wodno-kanalizacyjne Kraków
Jednym z ważniejszym etapów budowy domu jest poprawne założenie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jej prawidłowa realizacja zapewni komfort wszystkim użytkownikom przebywającym w danym budynku.
Na czym polega instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna (wodociąg) składa się z układu przewodów, które będą zaopatrywać dom, blok lub inny budynek w ciepłą oraz zimną wodę. W zakres tej usługi wchodzi także zastosowanie połączenia, dzięki któremu ścieki będą odprowadzone do rury kanalizacyjnej.

Instalacja wodna odpowiada za odprowadzenie wody do wszystkich punktów, w którym można pobrać wodę. Jest ona definiowana, jako układ przewodów, który ma za zadanie doprowadzić wodę z wodociągu lub ze studni do spłuczek toaletowych, kaloryferów czy zlewów.

Ściekami nazywane są wody opadowe, zanieczyszczone oraz nieczystości komunalne. Do zadań instalacji kanalizacyjnej należy ich prawidłowe rozprowadzenie.

Instalacje wodno-kanalizacyjne - dlaczego my?

Cechuje nas wiedza poparta długoletnim doświadczeniem. Nasza działalność funkcjonująca w Krakowie oraz w okolicach pozwoliła na uzupełnienie teorii niezawodną praktyką. Na prawidłową instalację wodno-kanalizacyjną poza wyborem odpowiednich filtrów, rur kanalizacyjnych czy zaworów składa się także poprawna weryfikacja szczelności.

Gwarantujemy rzetelność wykonania, a także niezawodne doradztwo w zakresie szeroko pojętej hydrauliki. Wykonując zlecenia przykładamy dużą rolę do jakości wykonania, a także zachowujemy terminowość.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę