Hydraulik Kraków

24h/dobę 7 dni w tygodniu
Biały montaż
nasze usługi
Biały montaż Kraków
Prace wykończeniowe wymagają doskonałej precyzji, a także niezawodnej wiedzy, która zagwarantuje, że zainstalowane urządzenia sanitarne będą prawidłowo pełnić swoją rolę.
Jakie prace składają się na biały montaż?

Na biały montaż składa się poprawne podłączenie sprzętów łazienkowych, kuchennych i innych ceramicznych elementów. Jest to niezwykle ważny etap wykończeniowy istotny także w kwestii wizualnej. To właśnie od jakości wykonania białego montażu zależy cała estetyka pomieszczeń. Warto zadbać o prawidłową realizację prac wykończeniowych również ze względu na przyszłe bezpieczne korzystanie z łazienki, kuchni, toalety czy innych pomieszczeń gospodarczych na przykład takich jakich pralnia. Określenie biały montaż pochodzi od dominującego koloru armatury - wanien, brodzików, sedesów czy umywalek. Wykonywany jest po zakończeniu części budowlanej, kiedy zostały już położone wszystkie instalacje. Wówczas ryzyko zabrudzenia lub uszkodzenia baterii i innej ceramiki nie występuje.

Dlaczego warto zlecić nam biały montaż?

Duża dostępność urządzeń sanitarnych, a także indywidualne projekty pomieszczeń mogą wymagać wysokich kompetencji i umiejętności. Specjalistyczna wiedza, którą zdobyliśmy podczas wielu lat działalności na terenie Krakowa i okolic doskonale sprawdza się na etapie białego montażu. Dyspozycje z zakresu prac wykończeniowych poza znajomościami z dziedziny hydrauliki mogą wymagać również obeznania w zakresie silikonów, uszczelek, fug czy izolacyjnych taśm. Nasi fachowcy wykonują swoją pracę z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu, a także służą doradztwem w szerokim zakresie. Dodatkowo kierujemy się terminowością istotną na etapie prac wykończeniowych. 

Zapewniamy gwarancję, że usługa, którą zrealizujemy zostanie wykonana z uwzględnieniem preferencji naszego Klienta z odpowiednią dbałością zarówno o stronę funkcjonalną jak i tę wizualną.

Wezwij hydraulika
Wezwij hydraulika

W celu uzyskania najszybszej pomoc zachęcamy do korzystania z kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas: 692 206 935

Lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Umów Wizytę